aqencja reklamy aqencja reklamy aqencja reklamy aqencja reklamy aqencja reklamy aqencja reklamy aqencja reklamy aqencja reklamy fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa fotografia reklamowa reklama reklama reklama reklama wizytówki,plakaty projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowych projektowanie stron internetowycha projektowanie stron internetowych reklama reklama wizytówki,plakaty wizytówki,plakaty wizytówki,plakaty wizytówki,plakaty wizytówki,plakaty wizytówki,plakaty wizytówki,plakaty wizytówki,plakaty strony internetowe muzeum sklep willa w miedzywodziu dom goscinny w pobierowie dom goscinny w pobierowie nagrobki,pomniki dom goscinny w dziwnówku kompleksowe-czyszczenie apartameny w dziwnowie dom wczasowy w dziwnowie nagrobki,pomnik agroturystyka kamien pomorski
  Odwiedzin:
  Online:
  Szczegóły artykułu    
   » Zaproszenie na wernisaż
   Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Stargardzie, Stowarzyszenie Historyczno-Kulturalne „Terra Incognita” w Chojnie oraz Instytut Historii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Szczecińskiego mają zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy zatytułowanej „Pomorze Zachodnie w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych XX w. w fotografii Tadeusza Białeckiego”, który odbędzie się w tę sobotę, 9 listopada br., o godzinie 12.00 w siedzibie kamieńskiego Muzeum w Pałacu Biskupim.
       Prof. dr hab. Tadeusz Białecki, którego w związku z wernisażem będziemy mieli zaszczyt gościć w Kamieniu, jest znanym historykiem specjalizującym się w dziejach Pomorza Zachodniego i Szczecina oraz autorem i redaktorem szeregu prac poświęconych dziejom naszego regionu. Od 1975 r. wykładał w Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Szczecinie, a od 1985 r. na Uniwersytecie Szczecińskim. W latach 1956-1962, jako początkowo student historii, a później młody historyk, w ramach prowadzonych prac badawczych objechał Pomorze Zachodnie docierając kilkakrotnie i do naszego miasta. Plonem tego objazdu jest bezcenna kolekcja kilkuset fotografii pokazujących nasz region w tamtym czasie, których część prezentowana będzie na otwartej w sobotę wystawie.
       W trakcie wernisażu będzie możliwość nabycia towarzyszącego wystawie katalogu i uzyskania autografu autora fotografii.
   Serdecznie zapraszamy!
    Autor: Grzegorz Kurka, dodano: 2013-11-05

   www.mhzk.eu | Wszelkie prawa zastrzeżone | Made by IQ Vertical | 2009